Reference

  • Dobrý den, Beato,

   chtěla bych Vám velice poděkovat za nádherně zabalený oční krém, který mi včera dorazil. Nejen, že jste mě pozitivně překvapila doručením v sobotu, ale zároveň jste správně zaměnila doručovací a fakturační adresu! Ale nejvíc mě potěšilo a dostalo na kolena balení krému v navoněném papíru. To bylo luxusní!!!!! Mohla byste, prosím, prozradit, co je to za vůni (parfém)? Děkuji moc.

   S přátelským pozdravem, Dagmar Babková

  • Milá paní Hošková,

   zdravím, děkuju za "zlatou" radu CBN, sérum i krém ma blahodárné účinky na mojí pleť i náladu, což je velmi příjemné. Určitě vás brzy znovu navštívím, těším se na setkání,

   Magdalena Dietlová.

  • Milá paní doktorko,

   Použití séra a krému je mimořádně příjemnou záležitostí. Hned po prvním použití jsem cítila, že pleť je více hydratovaná a nádherně hladká, po dvou nebo třech dnech jsem si všimla, že pleť pocitově "hutní" - je pevnější, pohledově jasnější a příjemně vypnutá a vyhlazená. Každé použití je pro mne opravdu příjemným zážitkem.

   Děkuji a těším se na setkání.

   Ing. Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women.

  • Dobrý den, milá paní Hošková,

   sérum a krém Bio Surgical - jsem začala používat hned po návštěvě u Vás a po několika dnech jsem začala jsem pozorovat nápadné zlepšování pleti a dnes s odstupem měsíce je výsledek opravdu viditelný, takže teprve teď doceňuji Vaši vynikající kosmetiku. Sérum i krém na mě fungují úžasně, cítím se dobře a moc a moc Vám děkuji.

   S vděčností...

   PhDr. Michaela Gübelová, šéfredaktorka, redakce časopisu Xantypa.

  • Dobrý den, paní Hošková,

   musím Vám napsat, že jsem z produktů naprosto okouzlená! Nadchlo mě, jak rychle na ně moje pleť zareagovala a jsem opravdu překvapená z úžasných výsledků. Po čistícím oleji pleť doslova září! Dokonce mi zmizel ekzém kolem vlasové linie, se kterým jsem si už nevěděla rady - neuvěřitelné! A po vyhlazujícím pudru je pleť jako znovuzrozená. Líbí se mi, jak se některé produkty mohou míchat a pleť tak má péči šitou doslova na míru. Jako velkého milovníka přírodní kosmetiky mě opravdu těší, že produkty Antonia Burrell budeme mít i v Česku a těším se, že je postupně vyzkouším všechny. Ještě jednou děkuji a opravdu se těším na naši spolupráci:-) Srdečně zdraví,

   MONIKA GRAFKOVÁ, redaktorka kosmetiky, časopis Glanc

  • Dobrý den,

   ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost s kosmetikou CNB . Léta jsem používala kosmetiku La Prairie a byla jsem spokojená, nicméně v posledním období jsem pozorovala snížený efekt, a tak jsem hledala alternativu. Náhodou se mi dostal do ruky časopis a v něm rozhovor s paní Simonou Stašovou, která se stala tváří mě neznámé kosmetiky a společnosti Charming4ever. Zavolala jsem na uvedené číslo a seznámila se se slečnou Ing. Vodenkovou. Slečna Zuzana je naprosto úžasný člověk. Nejen, že se mnou po telefonu udělala test diagnostiky pleti a doporučila řadu CNB 101 , za pár dní dorazil balíček se vzorky zdarma a to ne na jedno použití, ale téměř na celý týden. Kosmetika je bezkonkurenční a funkční. Byla jsem nadšená a šťastná, že jsem u konce s hledáním. Není to ale vše... Jsem skutečně nadšená přístupem slečny Zuzany, která se od té doby o mě stará, velmi nadstandardně. Setkání s ní bylo moc příjemné, je empatická a jde jí o spokojenost klientů, což v dnešní době není obvyklé. Všem nerozhodným doporučuji přinejmenším vyzkoušet a posoudit. Je to v ČR jedna z nejlepších firem s úžasným přístupem. Část roku žiji v Itálii, kde je milé a vstřícné jednání jakousi společenskou samozřejmostí, ale u nás je to spíše vyjímka , a tak děkuji, že jsem se s Vámi mohla seznámit. Vaše kosmetika nelže, je skutečně skvělá. DĚKUJI.

   S pozdravem Leona Černá, Děčín.

  • Dobrý den pani Hošková,

   nedalo mi to a musela jsem Vám napsat, protože jsem vyzkoušela vzorečky kosmetiky Atonie Burrell a po necelém týdnu vidím opravdu veliký rozdíl na pleti. Je hladší, zářivější a póry jsou menší. Ještě nikdy jsem na svoji pleti ( která není nijak problematická) neviděla takovou změnu. Nejúžasnější je určitě ten čistící olej. Opět mi to potvrdilo, že přírodní kosmetika je výborná cesta v péči. Věřím, že budete mit velké množství tak spokojených zákaznic, jako jsem já.

   Soňa KOTULKOVÁ, KOSMETICKÁ REDAKTORKA MARIANNE

  • Vážení,

   chtěla bych vám srdečně poděkovat za příjemné posezení v nádherných prostorách 300 let starého domu na Loretánském náměstí. Nevěděla jsem, co čekat, ale tak příjemnou a pohodovou schůzku jsem už dlouho nezažila. Měla jsem pak dobrou náladu po zbytek večera. Především ale děkuji, že jste mi pomohli najít kosmetiku, která mi je příjemná a hlavně skutečně účinkuje. Tekutinu z ampulí Stemcell Constructor vklepávám každý večer a ráno, pak dám váš krém. Je úžasné vidět tu změnu, funguje nejen na mimické vrásky, ale i na hlubší rýhy kolem úst. Už si toho všiml i můj manžel, což nebývá zvykem :-). Držím palce, ať se Vám daří a máte spoustu spokojených zákaznic.

   M. Kopečná, J. Olomouc

  • Dobrý den,

   myslela jsem, že to bude další reklamní “oblbovák” a trochu jsem se těšila, jak to pak na Facebooku rozmáznu :-). Jenže ono to funguje! Ta Stemcellová čistidla jsou fantastická, a když dám na noc masku, mám pak ráno pleť jako před 20 lety. Vyzkouším i další produkty. Díky moc.

   Zora Dumbrovská, podnikatelka, Hradec Králové

  • Dobrý den, Zuzano,

   děkuji Vám, měla jste pravdu. Pudr na vlasy je dokonalá kamufláž. Kadeřníka jsem nakonec dohnala až po týdnu, ale šediny nikdo neviděl :-). Vlasy opravdu nemastí. Děkuji Vám za rady po telefonu, jste milá. Hodně zdaru.

   V. Michnova, Praha

 • Dobrý den, Charming ladies,

  Musím říct ”bravo”. Budete-li chtít, můžete tento e-mail uveřejnit, kde chcete. Chci Vám poděkovat, protože jste mi opravdu pomohli. Vaši kosmetickou péči CBN Post-Surgical mi doporučili v centru estetické chirurgie ještě před zákrokem (dělali mi spodní víčka), díky vašemu krému a séru jsem měla jen minimální otoky, necítila jsem téměř žádné pnutí ani řezání jako při prvním zákroku a myslím, že i modřiny mizely dříve než jindy. Teď již opět vypadám k světu, ale i pleť je dokonale vyhlazená. Jak působí jednotlivé složky krému, můžete mi to napsat, ráda bych to doporučila svým kolegyním? Mám v používání tohoto krému pokračovat nebo mám přejít na jinou CBN řadu? Děkuji Vám mnohokrát. S velkou úctou!

  K. Záhorská, Liberec