VĚDA A VÝZKUM

Všda a výzkum

“Naším cílem je, aby ženy byly krásné nyní i za dalších deset let, tento cíl je hnacím motorem našeho špičkového laboratorního výzkumu”

Firma se zabývá výzkumem a implementací vysoce inovativních přístupů v péči o pleť. Její výzkumná centra ve Švýcarsku a v Itálii spolupracují se špičkovými vědeckými laboratořemi a univerzitními pracovišti po celém světě a přináší tak svým zákazníkům zcela ojedinělou péči o pleť.

Naše kosmetika obsahuje přírodní rostlinné ingredience té nejvyšší kvality, plně certifikované, bez parabenů a bez testování na zvířatech. Testy účinnosti produktů jsou ověřovány v laboratořích a na dobrovolnících.

Díky výjimečnému partnerství a spolupráci se špičkovými výzkumnými centry a univerzitními pracovišti byla naše péče o pleť Stemcell první na světě s obsahem rostlinných kmenových buněk (Více...). Podobně vyvinulo výzkumné vědecké centrum CBN v návaznosti na Nobelovu cenu za medicínu v 2009 zcela unikátní Bio-germinal Complex z výtažků rostlinných zárodečných buněk, které je součástí exkluzivní péče o pleť CBN (Více...). Tato permanentní snaha po dokonalosti a inovativnosti je podporována řadou celosvětových patentů.