Biotech Supręme Pressed Serum 50ml

Multifunkční sérum na vrásky a hloubková hydratace v jednom.

Po 5 letech výzkumu přichází anglická kosmetická guru Antonia Burrell s novinkou. Multifunkční sérum v sobě spojuje 4 nejmodernější rostlinné biotechnologie společně s velmi vzácnými a účinnými rostlinnými extrakty, jako je výtažek z exotické Strelície či amarantový olej.

Viditelné výsledky do 7 dnů.

Více informací

skladem

2 720 Kč

Více informací

Sérum může být používáno samostatně jako hydratace nebo jako inteligentní cílené sérum pod krém. Za pomoci postupného uvolňování klíčových látek do hlubších vrstev pokožky, dosahuje tento multifunkční zázrak vynikajících, okamžitě viditelných a dlouhotrvajících výsledků.

Biotech Suprême Pressed Serum je ideálním pomocníkem pro všechny typy a tóny pleti bez ohledu na vnější podmínky. 

Použité rostlinné biotechnologie

Technologie dýňové fermentace - má jemné exfoliační a rozjasňující účinky aniž by pleť podráždila. Pleť je díky ní krásně zklidněná, zpevněná a mladistvě vitální.

Oleosomová Technologie - zajišťuje účinek v nejspodnějších vrstvách epidermis. Je ideální pro zajištění lepší pružnosti, projasnění a okamžitou hydrataci pleti. Její funkce spočívá v postupném uvolňování aktivních látek a vede tak ke zlepšení a posílení elasticity a napomáhá udržovat pleť hydratovanou po celý den.

Technologie kmenových buněk listů šeříku - zrychluje proces přirozené obnovy kůže a zároveň jí dodává zdravý a zářivý vzhled.

Technologie založená na základě peptidů získaných z granátového jablka a Neroli - zvyšuje syntézu kolagenu o 102%, což má za následek pružnou, zpevněnou a jemnou pleť, která je navíc chráněna před oxidativním stresem.

Aktivní rostlinné látky

Naprosto jedinečný a vzácný výtažek z exotické Strelície navrací pleti zářivý vzhled a sjednocuje tón pleti. Amarantový olej, bohatý na Omega mastné kyseliny, podporuje protizánětlivé a antioxidační procesy.

 

Hlavní účinky:

Okamžité - pleť je zpevněná, pozvednutá, zklidněná a perfektně hydratovaná

Během několika dní - pleť odhaluje svou přirozenou rozjasněnost, má sjednocený tón a vypadá zdravě

Po celou dobu užívání - pleť je po celou dobu chráněna před předčasným stárnutím, pigmentací, zanícením a oxidativním stresem; je rozjasněná, pevná a zářivá

Jak používat:

Nanášejte na důkladně vyčištěnou pleť

  • Jako hydrataci naneste na pleť, krk a dekolt 2-3 dávky
  • Jako inteligentní cílené sérum naneste 1-2 dávky pod hydratační krém, pleťový olej či make-up. Zahřejte toto malé množství séra v dlaních a vklepávejte, dokud se sérum nevstřebá. Může být používáno samostatně či pod krém.

9 podobné produkty v této kategorii