Radiant Light Anti-ageing sérum 15ML

Pečující – obnovující – anti-ageing

Blahodárná směs 18 vzácných panenských rostlinných výtažků působí jako mimořádně rozjasňující a obnovující sérum. To napomáhá oddálit stárnutí pleti a eliminuje tak tvorbu vrásek, rozjasňuje zašedlé tóny pleti, redukuje veškeré nedokonalosti pleti včetně pigmentových skvrn, černých teček, poškození způsobených pobytem na slunci či jizev. 

Více informací

skladem

1 880 Kč

Více informací

Sjednocuje tóny pleti a výrazně zlepšuje její stav a kvalitu.

Blahodárná směs 18 vzácných panenských rostlinných výtažků působí jako mimořádně rozjasňující a obnovující sérum. To napomáhá oddálit stárnutí pleti a eliminuje tak tvorbu vrásek, rozjasňuje zašedlé tóny pleti, redukuje veškeré nedokonalosti pleti včetně pigmentových skvrn, černých teček, poškození způsobených pobytem na slunci či jizev. Sjednocuje tóny pleti a výrazně zlepšuje její stav a kvalitu.

KLÍČOVÉ BIOAKTIVNÍ LÁTKY:

Kadidlovník je vysoce ceněnou složkou, která pleť chrání, omlazuje a rozjasňuje dík své schopnosti stimulovat obnovu buněk. Je také oblíbený pro svůj zklidňující účinek, kdy napomáhá zklidnit mysl a je výborným pomocníkem při boji se stresem.

Růžové dřevo, významný stimulant buněk a generátor tkání, rozjasňuje unavenou a vystresovanou pleť a pomáhá snižovat výskyt nežádoucích pigmentových skvrn. Jeho osvěžující vůně pozvedne a zklidní mysl.

Galbánum urychluje růst nových kožních tkání a pomáhá eliminovat výskyt pigmentových skvrn, jizev a sjednocuje tón pleti.

Rakytník řešetlákový, bohatý na vitamíny A a E, nasycené Omega 3, 6 a 7 mastné kyseliny a beta-karoten, dodává pokožce živiny. Díky svému blahodárnému složení urychluje regeneraci buněk a oddaluje tak stárnutí pleti, hydratuje ji, hojí jizvičky a bojuje proti poškozením způsobených sluncem.

Squalin zjemňuje pokožku a redukuje vrásky. Má silné antibakteriální, vyživující a hydratační účinky a funguje skvěle též jako urychlovač regenerace buněk.

Patentovaný výtažek z listů olivovníku patří mezi nejsilnější antioxidanty, které dosud známe. Má význačné detoxikační účinky, pleť čistí do hloubky a chrání ji před poškozením UV zářením.

ANTONIINY TIPY PRO VYLEPŠENÍ ÚČINKU: 

Smíchejte 1 dávku Radiant Light s 6-8 dávkami Forest Dew pro úplnou, hloubkovou hydrataci a rozjasnění.

9 podobné produkty v této kategorii