Pure Therapy Hojivé Sérum 15ML

Zklidňující - vyrovnávající – proti skvrnám

Vysoce aktivní olejové sérum určené především pro ošetření problematické pleti, která již vykazuje známky stárnutí a je náchylná k tvorbě černých teček. Tento malý zázrak obsahuje vysoce účinnou směs 21 panenských rostlinných extraktů, která pleť zklidňuje, čistí, léčí a reguluje přirozenou rovnováhu jak mastné, tak i velmi suché pokožky.

review

„Na základě tohoto článku jsem si objednala skoro všechny produkty ( s výjimkou jednoho séra) od AB, ale to, co to udělalo s mou pletí…zázrak!!!“ - Martina

Z recenze na blogu Růžový Chroust

Více informací

skladem

1 880 Kč

Více informací

KLÍČOVÉ BIOAKTIVNÍ LÁTKY:

Santalové dřevo pomáhá při svědivosti, eliminuje podráždění a odstraňuje ucpané póry, černé tečky, jizvičky či akné.

Extrakt z jader datlovníku s klinicky prokázaným účinkem zpomalení známek stárnutí, eliminace vrásek ve velmi krátké době a stimulace tvorby kolagenu. Zlepšuje obranyschopnost pleti před negativními vlivy vnějšího prostředí.

Vetiver stimuluje nadměrnou činnost mazových žláz a vyrovnává změny způsobené hormonální aktivitou. Suchá pleť je díky němu vláčná, avšak u mastné pleti vstřebává přebytečný maz. Účinně bojuje proti podráždění pleti, veškerým nedokonalostem a akné, odstraňuje napětí a eliminuje výskyt bakterií.

Semena čajovníku poskytují pleti hydrataci a výživu a působí také jako ochranný štít před možnými poškozeními. Podporují hojení jizviček či podrážděné pokožky.

Semena kiwi jsou bohatá na Omega 3 a 6 mastné kyseliny, živiny, minerály a vitaminy C a E. Díky tomuto blahodárnému složení zklidňuje citlivou, mastnou pleť s rozšířenými póry a sklony k začervenání.

Výtažek z listů kajeputu působí jako silné antiseptikum a napomáhá hojení zjizvených tkání.      

ANTONIINY TIPY PRO VYLEPŠENÍ ÚČINKU: 

Smíchejte 1 dávku Pure Therapy s 6-8 dávkami Forest Dew pro úplnou, hloubkovou hydrataci a rozjasnění.

9 podobné produkty v této kategorii