Forest Dew Dlouhotrvající hydratace

Tato vyživující a zkrášlující pleťová voda, bohatá na antioxidanty, poskytuje až 8KRÁT DELŠÍ HYDRATACI NEŽ KYSELINA HYALURONOVÁ (HA). Jejími přednostmi jsou: odstranění rozšířených pórů ✔, zanícení ✔, začervenání pleti ✔. VÝSLEDEK? Přirozeně vypnutá, dlouhodobě hydratovaná a zářivá pleť.

Více informací

skladem

1 775 Kč

Více informací

KLÍČOVÉ BIOAKTIVNÍ LÁTKY:

Rostlinný extrakt bohatý na fukózu zajišťující okamžitou a mimořádně dlouhotrvající hydrataci*. Ideální pro jemnou a citlivou pleť se sklony k podráždění, alergii a zanícení. Skvělý pro předčasně stárnoucí, unavenou a dehydratovanou pleť.

Vrbovka malokvětá je vzácná alpská rostlina, u které je prokázán účinek vyrovnání produkce mazu a redukce výskytu rozšířených pórů o 55%. Studie vykonané na dobrovolnících potvrdily snížení výskytu aknózních a zánětlivých mechanismů o 66%.

Okurkový extrakt osvěžuje, zklidňuje, hydratuje, a zároveň chrání pleť před negativními dopady znečištění.

Levandulová květinová voda stahuje póry, redukuje příznaky začervenání a zanícení, zlepšuje regeneraci pleti a obnovuje její přirozené pH.

*Účinnost hydratace klinicky ověřená na dobrovolnících:

+75,4% 1 hodinu po aplikaci

+83,6% 4 hodiny po aplikaci

+85,8% 8 hodin po aplikaci

ANTONIINY TIPY PRO VYLEPŠENÍ ÚČINKU: Smíchejte 6-8 dávek Forest Dew s Mask Supreme 7-in-1 pro okamžitou a ještě silnější hydrataci.

9 podobné produkty v této kategorii